Liidu liige
Teenused

Kirjastusgoodnews.ee

Kirjastus GoodNews on kangelaste meediaagentuuri GoodNews haru ning koos oma võimsa tiimiga oleme lisaks raamatute kirjastamisele andnud meedias tiivad enam kui sajale raamatule. Tänu sellele oskame olla abiks raamatu publitseerimise igas etapis. Märkame detaile, ent oleme valmis looma ka suure pildi ning kirjastama raamatu nullist sajani. Unistad Päris Oma Raamatu kirjutamisest? Või oled ehk juba raamatu välja andnud, aga ei tea, kuidas jõuda lugejateni? Oled sattunud õigesse kohta!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega