Liidu liige
Sisutus ja aed

Koduekstra.ee

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on lisaks e-poele www.koduekstra.ee veel 18 kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 15 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Eriline fookus on toiduvalmistamis-, serveerimis- ja sisustustoodetel. Meie tootevalikust leiab selliseid tuntud kaubamärke nagu Maku, Fiskars, McLean, 4Living, Sencor, Tesa, Loctite, Mayeri, GreenShield, Tamrex, Rolson, Aquafor, Mustang, Lamart, Smile, Banquet, Curver, Spaas, Plastteam ja mitmeid teisi. Igakuiselt, hooaegadel ja tähtpäevadel toimuvad kampaaniad, mis toovad klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Ettevõttes töötab ligi 150 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega