Liidu liige
Fotod, kingitused, piletid, vautšerid

Kunstipada.ee

Klaasissepa OÜ on spetsialiseerunud klaasist erilahenduste valmistamisele. Meil on 30-aastase kogemuste pagas ja Eesti suurim valik klaase, peegleid ning klaasifurnituuri. Leiame lahenduse igale klaasialasele murele ja soovile. Kunstipaja kaubamärgi all pakume suurimat värvilise klaasi ning klaasi töötlemiseks mõeldud tööriistade ja materjalide valikut, ehtetarvikuid ning hulgaliselt asjatundlikke nõuandeid. Meie klaasikunstnikud valmistavad vitraaže ja klaasist sulatustöid nii kingituseks kui ka eritellimusel; samuti viivad läbi põnevaid õpitubasid, kus saab tutvust teha värviliste klaaside põneva maailmaga.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega