Liidu liige
Ilu ja tervis

Lambertseesti.ee

Lamberts...kui kvaliteet on oluline!

Kes me oleme?

Lamberts on Suurbritannia juhtivaid ettevõtteid, kes toodab kõrgeima kvaliteediga premium-toidulisandeid, mis põhinevad viimaste toitumisuuringute põhjalikul mõistmisel. Meie tooted valmivad rangete ravimi standardite ning Heade Tootmistavade (GMP) järgimisel, mis tagavad toidulisandite ülima puhtuse, ohutuse, kvaliteedi ja efektiivsuse.

Lambertsil on tubli 40. aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Eesti turul oleme tegutsenud juba 5 aastat.

Meid usaldavad Eesti tipp-sportlased, arstid, apteekrid, toitumisspetsialistid kui ka meie armsad püsikliendid, kes enda tervist toetanud Lambertsi toodetega juba pikka aega.

Meie tiimi spetsialistide eesmärgiks on pakkuda inimestele erialast nõustamist koos kõrgeima kvaliteediga toidulisandite soovitustega. Soovime abiks olla nii toidulisandite valiku tegemisel, tervisemurele lahenduse leidmisel ning pakkuda erialast nõustamist.

Tutvu Lambertsi äärmiselt suure tootevalikuga meie kodulehel: https://lambertseesti.ee/

Ja kui pea läheb hulluks, siis kasuta Eesti esimest toidulisandite teejuhti- nii leiad sobiliku toote kiiremini: https://lambertseesti.ee/teejuht/

 

Oleme sinu jaoks alati telefonikõne ja e-maili kaugusel. Võta julgelt ühendust!

info@lambertseesti.ee

Tel: 56506025

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega