Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Lelosi.ee

     

Täiuslikkust ei pruugi olla olemas, kuid meie LELOSI-s oleme sellele väga lähedale jõudnud. Meie tooteid iseloomustab materjali pehmus, mugavus ja erakordne vastupidavus. LELOSI tehiskiud, on kõige sarnasem tehismaterjal looduslikule orgaanilisele siidile. Õrn, kuid äärmiselt vastupidav kangas on disainitud nii, et see sobiks ideaalselt sinu kehaga ning kangas oleks siidiselt pehme ja õrn sinu naha vastas. Kerge ja elastne materjal võimaldab liigutada sul oma keha piiranguteta.
LELOSI kangas ühendab endas siidi tugevuse, õrnuse ja pehmuse, koos lisatud vastupidavuse ja elastsusega, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule kasutusele. Innovatiivne membraan loob õhuvoolu ja imeb niiskust, pakkudes pikaajalist mugavust mitmetes erinevates olukordades. Paljude edasiarenduste ja praktiliste kasutajatestide abil oleme viinud kogu protsessi sellisesse etappi, kus tahame seda innovatsiooni jagada kogu maailmaga. Tahame pakkuda eksklusiivset mugavust meie brändi toodete kasutajatele.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega