Liidu liige
Ilu ja tervis

Lensnet.ee

Lensnet alustas kontaktläätsede ja läätsetarvikute müügiga juba 2012. aastal. Soovime pakkuda piisavalt laia kontaktläätsede valikut soodsa hinna ja kiire kohaletoimetamisega. Kõik populaarsemad läätsed ja läätsetarvikud on meil laos olemas, mistõttu saame pakkuda kohaletoimetamist järgmiseks päevaks. Meie jaoks on oluline kvaliteetne tootevalik ja mugav ostukeskkond. Prioriteediks on kliendi rahulolu ja turvalisus ning kõrgetasemeline teenindus. Meie juurest on kindel kaupu osta, kuna tunneme oma tooteid tänu pikaaegsele optikaalasele kogemusele. Igapäevaselt on meil tööl optometrist, kes oskab teid nõustada ka retseptialastes küsimustes.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega