Liidu liige
Ilu ja tervis

Lensor.eu

Lensor.eu e-poest leiad juhtivate brändide kvaliteetsed kontaktläätsed, läätsevedelikud ja -tarvikud, prillid, päikeseprillid, arvutiprillid ja muud optikatooted heade hindadega.

Milliseid läätsi sa ka ei vajaks, meil on need suure tõenäosusega olemas

Lensor.eu kuulub ühe Baltikumi suurima optikaettevõtte OC VISION koosseisu. Meie 30 aasta pikkune kogemus ning tihe koostöö peaaegu kõikide juhtivate läätsebrändidega tähendavad Dr. Lensori klientide jaoks eriti laia ja kvaliteetset tootevalikut.

Meil on alati head hinnad

Lensor.eu e-poest saad läätsed alati soodsamalt kui optikapoodidest. Meie püsikliendid juba teavad, et suuremad kontaktläätsede paketid aitavad säästa veelgi rohkem.

Mugav tellimine ja kiire tarne pakiautomaati

Lensor.eu e-poest saab tellida kaupa kõikidesse populaarsetesse pakiautomaatidesse või kulleriga üle kogu Eesti. Laokaup jõuab tellijani 2-3 tööpäevaga.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega