Liidu liige
Sisutus ja aed

Lonas.ee

Pereäri

1993. aastal asutatud voodite, madratsite ja magamistoa-aksessuaaride tootja LONAS on juba rohkem kui 30 aastat viljelenud selle ärivaldkonna parimaid traditsioone ning rakendanud uuendusi suurema mugavuse ja tervislikuma elu jaoks. Meil on koostöös disainerite ja kinesioterapeutidega õnnestunud luua kvaliteetsed magamistooted, mis on pälvinud teie tunnustuse.

Ettevõtte igapäevategevus rajaneb pereväärtustel ja traditsioonidel. Juba kaks LONAS'e asutaja Kazimieras Jakutise perekonna põlve on edukalt panustanud Leed uvoodite, madratsite ja LONAS HOME'i kodutekstiili loomisse ning tootmise täiustamisse.

Meie kohta saab lähemalt lugeda LONAS Groupi ajaloost > https://www.lonasgroup.lt/lonas-group-istorija/

Lubadus. Mugavus. Austus. Meeskond.

Need on väärtused, millest juhindume iga päev. Nõnda töötame nii klientide kui ka kolleegidega. Täidame lubadused, et valmistame ja toimetame teie tooted kohale kokkulepitud ajal. Kanname hoolt teie mugavuse eest alates esimesest vestlusest telefoni teel või salongis kuni pakendite äraveoni pärast voodi kojutoimetamist. Kuuleme ja austame igat teie sõna ja soovi ning oleme tänulikud, püüdes selle täita. Oleme teiega üks meeskond, kellel on ühine eesmärk – teie hea uni LONAS'ega. Igal ööl.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega