Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Lumimo.eu

Lumimo on kvaliteetsete ja nutikate kodukaupade maaletoomisele ja jaemüügile orienteeritud pere-ettevõte. Meie esmane siht on pakkuda tooteid just köögis kasutamiseks, kuigi mõnigi ese leiab endale funktsiooni ka väljaspool kööki. Leiame, et liialt paljud maailmas loodavad tooted ei pea kaua vastu ja on ebamugavad kasutada - tahame oma valitud sortimendis just kestvusele ja kasutusmugavusele rõhku panna. Täna tegeleme peamiselt kahe brändiga - Lock&Lock Lõuna-Koreast ja Dreamfarm Austraaliast.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega