Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Luulu.ee

Luulu on 2020. aasta alguses loodud Eesti bränd, e-pood on avatud alates märts 2021. Pakume pere pisematele praktilisi ja trendikaid salle ning tekke, mis kõik on valminud käsitööna siinsamas Eestis, täpsemalt Raplamaa paksude metsade vahel. Lisaks oleme poodi lisanud ka keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud mänguasju ja muud lastele vajalikku. Loodame, et meie tooted muudavad vanemate elu kergemaks, laste olemise mõnusamaks ja toovad igasse päeva särtsu juurde.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega