Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Luutar.ee

Luutar on 15 aastat Eesti turul tegutsenud pereettevõte. Tänaseks on meie esindustega kaetud kogu Eesti. Meie soov on pakkuda kodumaistele klientidele teistsugust ja väärikat krediidi kogemust. Luutar pole pelgalt laenu- või krediidiasutus, pakume täisteenust kliendile kes hindab taaskasutust ja mugavust. Kindlasti ei jäta külmaks e-poes olev juveelide ja muude toodete valik kuna Luutar on Eesti jaekaubanduse suurim taaskasutusettevõte.

Meie valgusküllased ja maitsekalt sisustatud esindused paiknevad mugavalt ligipääsetavates kohtades ning sõbralikud teenindajad on Teid meelsasti valmis assisteerima kõigis laenude, kulla kokkuostu ja komisjoni müügiga seoses tekkivates küsimustes.

Soovime olla eeskujuks teistele samal alal tegutsevatele ettevõtetele ja olla oma töös parimad.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega