Liidu liige
Arendajad

Magentopood.ee

Magento e-poodide arendus, remont ja haldus. E-poodide juures on kõige tähtsam sujuv ja loogiline ülesehitus. Peale efektiivset turundust on oluline, et teie tehnilised lahendused oleksid sujuvad, selged, stabiilsed ja kiired.

Kui teie valitud platvorm on Magento siis saame teid aidata alates poevaadete ja kliendi teekonnaga kuni taustal toimuvate loogika jadadega. Liidestused tarnijate, ERP või teiste CRM programmidega loovad eduks vajalikud eeldused.

Magentopood.ee meeskond on paindlik ja omab enam kui 20 aasta pikkust kogemust e-poe projektide juhtimisel ja arendamisel. Aitame nii e-poe esimese, kui ka teise elukaare planeerimisel ja arendamisel.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega