Liidu liige
B2B e-poed ja teenused

Mediahouse.ee

Media House OÜ on täisteenust pakkuv turundusagentuur, kes on Eesti turul edukalt tegutsenud juba kolm kümnendit. Meie pikaajalise edu taga on meie klientide edu, kellel oleme seda aidanud saavutada efektiivse ja nutika turunduse abil. Meie töötajate turunduse- ja reklaamivaldkonna kogemust on kokku üle kahe sajandi, täpsemalt 217 aastat, mida on piisavalt palju, et olla abiks paljudele ettevõtete ja kaubamärkide ärieesmärkide saavutamisel ja äriedu tagamisel.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega