Liidu liige
Ilu ja tervis

Minulooduskosmeetika.ee

     

U.S. Hoding OÜ on Santaverde looduskosmeetika ametlik esindaja Baltikumis. Santaverde pakub 100% orgaanilisi ja vegan lahendusi aloe vera baasil. Santaverde eesmärk on tuua kõigis toodetes esile aaloe täielik mõju, taastada naha looduslik tasakaal ning toetada seda igapäevasel taastumisel. Santaverde valemi põhimõte: vee asemel aloe vera. Seetõttu asendataksegi vesi, mis on tavaliselt kosmeetikatoodetes põhiliseks koostisosaks, aloe vera mahlaga. Puhas aloe vera mahl on pärit Hispaania sertifitseeritud ja karmide piirangutega Santaverde enda maheistandusest ning seda on rikastatud taimsete õlide ja ekstraktidega, et maksimaalselt toetada nahka intensiivsetel perioodidel elus.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega