Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Miterassa.ee

Sinu personaalne tehnikapartner audio- ja videoseadmete valdkonnas! Läbi e-poe miterassa.ee ning kahe füüsilise Sony Center/Miterassa hübriidkaupluse toome Sinuni ülemaailmselt tuntud tehnikabrändid nagu Sony (pakume Eesti suurimat Sony toodete valikut), Bose, disaintehnikabränd Bang & Olufsen, Marshall, JBL, Apple, Sennheiser, SteelSeries, Bowers & Wilkins ja teised. Igal ajahetkel on Sulle õige toote leidmisel – olgu selleks siis uued kõrvaklapid, kõlar, teler, fotokaamera või kodukinosüsteem - abiks meie pikaajalise kogemusega professionaalne müügitiim. Lisaks projekteerime ning paigaldame era- ja äriklientidele ruumipõhiseid audio- ja videolahendusi, mille hulgas on nii ruumide helindamine, videokonverentsilahendused, reklaamekraanid kui ka erinevad heli ning pildi hübriidlahendused. Meie projektide hulgas on mitmed tuntud restoranid, spaad, kontorid ning muud avalikult kasutatavad hooned ning ruumid.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega