Liidu liige
Sisutus ja aed

Modernkids.ee

Modern Kids Interior on sisustussalong Viimsi Äritares, mille süda kuulub FLEXA lastetoamööblile ning sisustusaksessuaaridele. Pakume kestvaid, mängulisi ja funktsionaalseid täislahendusi. Modernsed lapsed meie mõistes on kaasaegsed lapsed, kelle päralt on põnevad ja mängulised disainid ning tervislikud eluviisid. Kestvad ja funktsionaalsed sisustustooted kasvavad koos lapsega või leiavad taaskasutust ja on alati kaasaegsed. Lisaks Flexa mööblile pakume ka teiste tipptegijate toodangut (ferm LIVING, Liewood, Konges Sløjd, Maileg jt.).

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega