Liidu liige
Sisutus ja aed

Mooblimaja.ee

     

Tallinna Mööblimaja rajati 1980. aastal endise Pelgulinna kolhoosituru kohale Metsa- ja Puidutööstuse Ministeeriumi esinduskauplusena. Oma 2600 ruutmeetri suuruse müügipinnaga oli Mööblimaja toona riigi suurim mööblipood. Pärast      Eesti taasiseseisvumist ning firma erastamist müügisaalid renoveeriti ja kaasajastati interjöör. Ladude arvelt suurendati müügipinda 4000 ruutmeetrini ning hiljem veel 6100 ruutmeetrini.
2019. aasta oktoobris sai keskus uue elu. Säilitades ajaloolise nime ja tähenduse, sai see osaks Baltimaade ühest suurimast mööbliketist – Gintaro Baldai (üle 30 mööbli salongi Lätis, Leedus, Eestis)
Lai tootevalik 14 riigi tootjatelt! Töötame Eesti, Poola, Leedu, Hollandi, Soome ja teiste Euroopa tootjatega, et kindlustada klientidele avar mööblivalik igale maitsele ja rahakotile. Ajaga kaasas käivate klientide mugavuseks on avatud ka e-pood.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega