Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Mulieres.eu

    Mulieres muudab koristamise ja pesupesemise loodussõbralikuks ning ohutuks - Lets make clean safe again! Mulieres on loonud pesu- ja puhastusvahendid, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest, toimivad tõhusalt ja on pakendatud keskkonnasõbralikult. Aitame inimestel teha looduslikke tarbimisvalikuid, mis on ohutud niii nimestele kui ka meid ümbritsevale keskkonnale, võimaldades neil olla igapäevaselt kliima kangelased.
     

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega