Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Mybot.ee

myBot.ee on 2020. aastal loodud veebipood, mis keskendub nutikate koduseadmete müügile.

Meie missiooniks on inimeste elujärje parandamine läbi kvaliteetsete, väärtust lisavate toodete müügi. Oleme oma tootevalikusse valinud vaid kõige kvaliteetsemad tooted, mida ka ise oma kodudes kasutame.

Teame kui tüütu on e-poest tellitud kaupa mitmeid päevi – kui mitte nädalaid – oodata, seega oleme võtnud endale eesmärgiks enamiku tootesortimendi laos kohapeal hoidmise. Antud ülesandega oleme ka 99% juhtudest hakkama saanud ning tellimused teele pannud juba samal päeval.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega