Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Myndiari.ee

     

Eesti Mündiäri kuuludes rahvusvahelisse Samlerhuset-gruppi, tegeleb meenemedalite ja müntide vermimise ja levitamisega. Eestis oleme tegutsenud juba 20 aastat ning oleme oma südameasjaks võtnud pakkuda Eesti klientidele münte ja      medaleid, mis jäädvustavad nimelt Eesti inimeste jaoks olulisi sündmusi, isikuid ja asutusi. Meie müntidelt ja medalitelt leiab nii Eesti arhitektuuripärleid kui ka eestlaste jaoks silmapaistvaid inimesi. Samas ka kauneid saari ja romantilisi linnu. Lisaks eestiteemalistele meenemüntidele pakume ka väga haruldasi ja erilisi autentseid münte.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega