Liidu liige
Ilu ja tervis

Nahrin.ee

Swiss Nahrin on Šveitsi perefirma, mis kombineerib moodsa teaduse avastused, rahvatarkuse ja looduse väe holistilisteks tervise- ja ilutoodeteks.

Hoolikalt kontrollitud parimatest taimeekstraktidest valmivad tervistavad toidulisandid kogu perele ning puhas ja allergeenidevaba looduslik kosmeetika.

Nahrini hitid on toidulisandid ja salvid liigestele ja lihastele, kreemid ja õlid külmetushaigustele, bioaktiivsed kreemid nahaprobleemidele ning auhinnatud looduslikud kosmeetikatooted ka kõige tundlikumale nahale. Lisaks veel hõrgud maitseainesegud, ökoloogilised puhastusvahendid ja hambapasta.

Meie oma päikesepaneelid, maasoojuspumbad ja hüdroenergia tagavad süsinikneutraalse tootmise, keskkonnasõbralikud pakendid, jätkusuutliku põllumajanduse toetamine ning optimeeritud tarneahelad tagavad võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje. Ikka selleks, et meie tooted oleks võimalikult head nii Sinule kui loodusele.

Kõrgeimad toiduohutuse sertifikaadid FSSC22000 ja GMP tagavad kontrollitud parima kvaliteedi ja usaldusväärse tootevaliku.

Avasta ise Šveitsi loodustoodete vägi ning meie unikaalsed hitt-tooted enda ja oma pere tervise ja ilu heaks.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega