Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Nola.ee

     

Nola on Saaremaal sündinud rõivabränd, mis sai alguse praktilisuse ja ilu oskuslikust kombineerimisest ning põhjamaisest Saaremaa eluolust. Meie looming on sümbioos lihtsustest ja heast kvaliteedist.
     
Me Nolas usume, et mugavus ja ilu ei saa olla teineteist välistavad tegurid ning järgime seda põhimõtet kõiges mida loome. Usume lihtsate, selgete lõigete ja kvaliteetse õmbluse maagiasse. Meie jaoks on oluline, et kõik mida loome kestaks, oleks praktiline ja kombineeritav.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega