Liidu liige
Ilu ja tervis

Normanoptika.ee

Norman-Optika on 1992. aastal asutatud perefirma. Hetkel on meil 8 kauplust üle Eesti, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares ja Haapsalus. Norman-Optikas on kõige laiem ja omanäolisem prilliraamide valik Eestis. Võrreldes konkurentidega pakume soodsamaid prilliklaaside hindu. Meil on hästi toimiv koduleht ja e-pood, kust leiab suure valiku poodides esindatud prilliraame ja päikeseprille. See annab kliendile põhjaliku ülevaate kaubavalikust ja saadavusest. E-poe kaudu on võimalik ka tellida endale sobivasse esindusse proovimiseks kuni 5 paari prilliraame või päikeseprille meie e-poe valikust.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega