Liidu liige
Logistika

Novapost.com

     

Nova Post Europe pakub täielikku logistikateenuste valikut nii eraisikutele kui ka ettevõtetele ELi ja Ukraina vahel ning kogu Euroopas. Ettevõttel on juba esindused 11 Euroopa riigis – Poolas, Leedus, Tšehhis, Saksamaal, Rumeenias, Moldovas, Slovakkias, Eestis, Lätis, Ungaris ja Itaalias. Sellel on Euroopas ulatuslik kliendivõrgustik: isiklik kulleriteenus ja üle 35 000 teeninduspunkti, sealhulgas 85 Nova Posti filiaali.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega