Liidu liige
Ilu ja tervis

Nurme.eu

Kodumaine looduskosmeetika bränd Nurme on 12 tegutsemisaasta jooksul võitnud südameid vitamiinirikka ning aroomteraapilist elamust pakkuva tootevalikuga. Nurme missiooniks on luua 100% looduslikke ning orgaanilisi kehahooldustooteid, mis sobivad kasutamiseks tervele perele, juustest varbaotsteni. Nurme tunneb üha suuremat vastutust looduse ja keskkonna säästmisel. Just seetõttu on tootevalikusse üha enam lisatud loodussõbralikus pakendis või hoopis pakendivabasid tooteid, mille kõrvale tehakse pidevat teavitustööd ning kutsutakse oma kliente pakendeid korduvkasutama ning sorteerima.

Nurme on pereettevõte, kes valitud 2021.aastal kümne parima kodumaise pereettevõte hulka. Ühe eelistatuima looduskosmeetika brändina leiab Nurme tooteid müügilt kõigist suurematest kauplustest ning ilukaubamajadest üle Eesti. Lisaks on bränd armastatud ka eksporditurgudel Soomes, Rootsis, Taanis ja Norras.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega