Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Olivermartinkids.com

LASTERÕIVASTE BRÄND OLIVERMARTIN SAI ALGUSE 2015. AASTAL KAHEST VENNAST - OLIVERIST JA MARTINIST

Bränd sündis vajadusest luua aktiivsetele poistele kvaliteetseid rõivaid, mis näeksid head välja ja mida poisid hea meelega kannaksid. Ajapikku on tootevalikusse lisandunud ka riided tüdrukutele ning beebidele. Tänaseks on OliverMartin leidnud endale hulgaliselt sõpru nii väikeste kui suurte seas.

RÕIVAD, MIS ON MÕELDUD KESTMA Kõigi oma toodete loomisel oleme lähtunud jätkusuutlikkuse printsiibist.

Soovime, et meie rõivastest jaguks kandmisrõõmu aastateks ning sellest rõõmust saaks osa ka pere järgmine laps, kellele rõivad edasi anda. Seepärast kasutame vaid kvaliteetseid materjale, mis on orgaanilised ja nahasõbralikud. Meie rõivad näevad head välja ka pärast mitmekordset pesu ega karda kuivatamist pesukuivatis.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega