Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Omaking.ee

OmaKing on jalatseid tootnud juba 1990ndatest, kuid jalatsivalmistamise peretraditsioonid on pärit aastast 1927. Kõik OmaKinga tooted on toodetud Võru linna lähedal Kirumpääl. Seal valmivad toasussid, sandaalid, laste- ja võimlemissussid, sisetallad, pastlaid ning palju muud. OmaKing on kombinatsioon kaasaegsest lihtsusest ja traditsioonilisest käsitööst, see teebki meie jalanõud nii eriliseks. OmaKinga kliendid teavad, kui oluline on kanda naturaalsetest materjalidest ja mugavaid jalatseid. Alates pasteldest kuni igapäevaste sandaalideni kannavad kõik OmaKinga tooted meie väärtusi ja traditsioone. Kauakestvad praktilised jalatsid, millele võid loota! Alates 2021 a suvest kasutab meie Võrumaa tehas ka 100% rohelist energiat. See tähendab, et kõik tooted on nüüd ja edaspidi toodetud päikese- või tuuleenergiaga!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega