Liidu liige
Kaubamajad

Ostupesa.ee

     

Ostupesa, nagu nimigi ütleb, on turvaline pesalaadne koht, kust igaüks leiab endale kõik vajaliku. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekesist tootevalikut ja parimat      hinda neile, kes väärtustavad mugavust, turvalist ostlemist ja võimalust soetada vajaminev ühest kohast.
Teame Ostupesas väga hästi, kui kiire on inimeste elutempo ja kui keeruline võib olla leida tarvilikke tooteid ühest kohast, ilma poest poodi sõitmata või kulutamata tunde erinevates veebikauplustes otsides. Seetõttu pakumegi Ostupesas suurt valikut tooteid juba armastatud ja tuttavatelt brändidelt kui ka põnevaid avastusi, mida Eesti kaubandusest ei leia. Mis veel kõige parem – enamasti soodsama hinnaga!
Meie e-poest leiab pidevalt sooduspakkumisi ja selleks, et parimatest hinnaüllatustest mitte ilma jääda, tasub kaubavalikul igapäevaselt silma peal hoida.
Ostupesa, endise nimega HT Trade, on 2013. aastal loodud ettevõte, millel on tänaseks enam kui 30 000 klienti. Kaupluse tootevalik on piisavalt lai, et katta kõigi pereliikmete vajadusi, kuid ka piisavalt spetsiifiline, et täita meie klientide erisoove. Veebpoest leiab alati meeldivaid üllatusi, kingiideid ja mitmesuguseid hea tuju tooteid, mida enda premeerimiseks ostukorvi pista.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega