Liidu liige
B2B e-poed ja teenused

Pakendikeskus.ee

Oleme Eesti suurima valikuga pakkematerjalide ja -seadmete müügile spetsialiseerunud ettevõte. Üle 25 aastane kogemus ja edukas koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil lähtuda Sinu tegelikest vajadustest ning pakkuda parimaid lahendusi. Lai kaubavalik, kiire ja professionaalne teenindus, avarad müügisaalid Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis muudavad Pakendikeskuse mugavaks ostukohaks nii era- kui ärikliendile. Kogu meie tootevalik on esindatud ka e-poes, kus saad mugavalt soetada vajalikud pakendid endale sobival ajal. Lisaks standardtoodete trükime erinevatele pakkematerjalidele ning valmistame eritellimusel pakendid arvestades kliendi soove ja erinõudeid. Lisaks pakkematerjalidele leiab meie juures ka laias valikus pakkeseadmeid. Teenusena komplekteerime, kaalume, kiletame ja pakendame valmis turustuskõlblikud jae- või kampaaniapakendid.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega