Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Papiir.ee

     

Papiir on ID Lam OÜ kunsti- ja hobitarbeid vahendav e-pood. ID Lam on 1993 aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb impordi ning jae- ja hulgimüügiga.
     
Papiiri valikus olevad tooted innustavad inimesi väljendama end läbi loomingu:
hobitarbed – tootevalikus on üle 400 erineva disainpaberi, dekoreerimisvahendeid ning vajalikke tarvikuid nagu liimid, teibid, lõikurid, lõikematid jmt.
kunstitarbed – mitmekülgne valik joonistuspabereid, lõuendeid, värve, pintsleid ja abivahendeid erinevate tehnoloogiate jaoks. Sobivad lahendused leiab nii lastele, harrastajatele kui ka professionaalidele.
õppevahendid – lisaks igapäevastele kooli- ja kontoritarvetele on mitmeid tooteid teeme-ise-tegevusteks, mis tagavad toreda meelelahutuse ning aitavad lapsi suunata iseseisvuse poole.
     
Papiir - Sinu partner paberimaailmas

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega