Liidu liige
Ehitus ja tööriistad

Plaadimaailm.ee

Hansas Plaadimaailm OÜ on Eesti suurim ainult keraamiliste plaatide müügile spetsialiseerunud kauplus.

Oleme keraamiliste plaatide valdkonnas parim valik olenemata sellest, kas sinu soov on plaatida väike vannituba või suuremat sorti ühiskondlik hoone.
Keraamiliste plaatide maaletoojatena saame pakkuda suuri koguseid parimate hindadega.

Kaupluses kohapeal (Peterburi tee 81, Tallinn 13816) saad valida ligi 500 erineva keraamilise plaadi vahel ning saad sobivad plaadid ka kohe kätte.
E-poest tellides jõuavad plaadid sinuni harilikult 2-4 tööpäeva jooksul.

Meilt leiavad sobivad keraamilised plaadid nii eraisikud kodu sisustamiseks, ehitusfirmad igas mastaabis projektide tarbeks kui ka arhitektid ning sisekujundajad.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega