Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Prike.ee

AS Prike- joogieksperdid aastats 1992. AS Prike e-poest leiab joogivaliku igale maitsele, sealhulgas ka laia valiku alkoholivabasid jooke. Esindame järgmisi rahvusvahelisi brände: Hennessy konjak, Tanqueray džinn, Baileys kooreliköör, Moët &Chandon, Veuve Clicquot, Ruinart sampanjad jt. Meie portfellis on ka suur valik tuntud veinibrände: Zonin, Brunner, Cesari, Barton& Guestier jt.Igakuiselt on e-poes üleval uued head pakkumised ja registreerunud kliendile kehtivad pidevalt parimad püsikliendi hinnad.

Tallinnas ja lähiümbruses pakume tööpäevadel sama päeva tarnet (tellimus peab olema tehtud enne kella 12.00) ja üle Eesti pakume järgmise tööpäeva tarnet (saared +1 päev lisaks). Üle 39.00 tellimustel on tarne hinna sees. Meie joogieksperdid aitavad sul teha parima valiku!

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega