Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Prike.ee

AS Prike- joogieksperdid aastast 1992. AS Prike e-poest leiab joogivaliku igale maitsele, sealhulgas ka laia valiku alkoholivabasid jooke. Esindame järgmisi rahvusvahelisi brände: Hennessy konjak, Tanqueray džinn, Baileys kooreliköör, Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Ruinart šampanjad jt. Meie portfellis on ka suur valik tuntud veinibrände: Zonin, Brunner, Cesari, Barton & Guestier jt. Igakuiselt on e-poes üleval uued head pakkumised ja registreerunud kliendile kehtivad pidevalt parimad püsikliendihinnad. 

Tallinnas ja lähiümbruses pakume tööpäevadel sama päeva tarnet (tellimus peab olema tehtud enne kella 15:00) ja üle Eesti pakume järgmise tööpäeva tarnet (saared +1 päev lisaks). Üle 59.00 tellimustel on tarne hinna sees. Meie joogieksperdid aitavad sul teha parima valiku!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega