Liidu liige
Kodutehnika ja audio

Progear.ee

Progear on 10-aastase kogemusega helitehnika, valgustehnika, audio-videotehnika, DJ-tehnika, stuudiosalvestustehnika ja lavatehnoloogia müügiettevõte.

Profitehnikat müüme e-poes ja müügisalongis ning samuti tegeleme ka hulgimüügi, projektimüügi ja paigaldusega. Tarnime rohkem kui 200 erineva profitehnika kaubamärgi seadmeid ja tarvikuid. Mitmekesine tootevalik loob lugematul hulgal kombineerimise võimalusi, milles orienteerumiseks pakume konsultatsiooni või projekteerime kliendi soovidele vastavaid täislahendusi.

Progeari eesmärgiks on suurendada profitehnika kättesaadavust ja jagada valdkonna teadmiseid, et kliendid saaksid oma ideid ja unistusi täide viia tehniliste piiranguteta.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega