Liidu liige
Sisutus ja aed

Ravemoobel.ee

RaveMööbel on on 1992. aastast kodumaisel kapitalil tegutsev Eesti ettevõte. Ligi 100 töötajaga väikeettevõttes valmib Läänemaal, looduslikult kaunites kohtades Varikul ja Paralepas, üle mitme tuhande voodi ja diivani kuus. 

RaveMööbli eesmärk on olla eesti aja Skanidnaavia turul paindlikeim ja kvaliteetseim pehme mööbli tootja. Lisaks kvaliteetsete ning kaasaegsete lahendustega mööbli tootmisele ja turustamisele, tahame pakkuda ka professionaalset müügieelset ja -järgset teenindust.

RaveMööbli jaoks on oluline jälgida toodete ergonoomilisust ning kvaliteeti. Meie meeskonnal on kogemusi mööbli tootmise ja projekteerimisega juba kolmkümmend aastat. Pikaajaline koostöö suuremate toormaterjalide tarnijatega, aastatega omandatud kogemused pehme mööbli valmistamisel, pidev investeerimine tootmisseadmetesse ja töötajaskonna kvalifitseerituse tõstmine tagavad meie kliendile stabiilse ja kõrge kvaliteediga toote. Samuti pöörame suurt tähelepanu tarnekindlusele ja - kiirusele.

RaveMööblil on e-pood ning esindussalong Tallinnas, Järve Keskuses, ja tehasekauplus Haapsalus. Pakume laia mudelivalikut erinevates hinnakategooriates. Meilt saab tellida sobiva pehmuse ja disainiga tooteid ning valida sobiv kattematerjal sadade erinevate kangaste seast. Valikusse kuuluvad erinevates mõõtudes diivanid, diivanvoodid, nurgadiivanid, tugitoolid ning voodid ja madratsid. Ajatu disain ja kestvus tagavad meie mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega