Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Reserved.com

LPP Estonia OÜ arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House, Mohito ja Sinsay. 22 tegutsemisaastat Eestis on meist tänaseks teinud moekaubanduse turuliidri. Hetkel opereerime 38 kauplusega üle Eesti ja haldame kõigi 5 kaubamärgi e-poode. Reserved e-pood tegutseb Eestis alates 2017. aastast. Emaettevõte LPP S.A on vaieldamatu liider Poola rõivatööstuses, opereerides lisaks 39 riigis üle maailma ja omades kokku üle 2000 kaupluse. LPP globaalne meeskond koosneb enam kui 30 000 erakordsest inimesest, kes on täis energiat ja pühendumust. Meie tegevust juhib kirg - see kirg on see, mis paneb meid otsima uusi väljakutseid ja püüdlema selle poole, et olla maailma parim rõivaettevõte.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega