Liidu liige
Ilu ja tervis

Mereneid.eu

Mereneid – professionaalse küünehoolduse kõik aspektid! Meie laia tootevalikuga e-pood on ostukeskkond kõikidele, kes soovivad oma käte ja jalgade eest hoolitseda ja neid kaunistada.

Lisaks toodete müügile vahendame maniküüri ja pediküüri valdkonna oskusteavet. Oleme abiks igaühele, kes vajab nõu ja õpetust, kuidas küüsi, käsi ja jalgu õigesti hooldada.

Tahame oma tootevalikuga pakkuda kvaliteeti igas hinnaklassis. Nii kallimad kui ka odavamad tooted peavad vastama klientide ootustele ja vajadustele.

Pakume oma klientidele e-poes kvaliteetseid pilte, põhjalikke tootekirjeldusi, asjatundlikku ja kiiret klienditeenindust.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega