Liidu liige
Kaubamajad

Stockmann.ee

Stockmanni e-pood stockmann.ee pakub lisaks Tallinna südalinnas paiknevale kaubamajale laia valikut moe-, kodu- ja ilutooteid maailmakuulsatelt brändidelt nagu By Marlene Birger, Sand Copenhagen, Furla, Marella, Mini Rodini, Estée Lauder ja paljudelt teistelt. Samuti leiab siit ka jätkusuutliku mõtteviisiga Stockmanni omabrändid Casa Stockmann, Villa Stockmann, Construe ja ESSENTIALS by Stockmann.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega