Liidu liige
Ilu ja tervis

Shroomwell.ee

     

Shroomwell on 10-aastase kogemusega Tõrvast alguse saanud ettevõte, kelle missiooniks on luua rohkem tervist nii inimestele kui planeedile.
Meie e-poes müüme funktsionaalseid tervisetooteid funktsionaalsete seentega, mis on saavutamas maailmas üha suuremat populaarsust oma eriliselt kasulike omaduste tõttu.
Suures pildis me mitte ainult ei edenda inimeste tervist, vaid suurendame ka metsade bioloogilist mitmekesisust, aitame siduda rohkem CO2, edendame metsandust jne. - kui nimetada vaid mõned neist.
Valides Shroomwell tervisetooted, valite ka jätkusuutlikuma ja tervislikuma maailma!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega