Liidu liige
Sisutus ja aed

Siksak.ee

Traageldaja OÜ on sisustustekstiile õmblev ja müüv ettevõte, mis asutatud juba 27 aastat tagasi, 24 .novembril 1994 aastal.Valmistame tooteid eraklientidele, hotellidele, restoranidele, laevadele, cateringidele ja disaineritele Eestis, Soomes ja Rootsis.

Oma toodangut müüme SIKSAK-i kaubamärgi all juba alates 2013. aastast.

SIKSAK toodangut pakume oma e-poes www.siksak.ee ja tootmise kõrval asuvas esinduspoes Järvamaal Kärus ning edasimüüjate kaudu.

Suurem osa tooteid õmbleme kohapeal. Meie erinevuseks ja uhkuseks on gobeläänkangas, mida kasutame väga paljudes toodetes.

Suure osa meie valikust moodustavad väga laia kangavalikuga kardinad.

SIKSAK aitab Sul luua kvaliteetsete ja just Sinule õmmeldud kardinatega hubast ja omanäolist interjööri.

Arvestame Sinu soove ja oleme vajadusel abiks tellimisel ning parima lahenduse leidmisel.

Soovime, et saaksid parima lahenduse, salongi kvaliteedi ja Sulle sobivate mõõtudega kardinad tellida ka kodust lahkumata. Meie valikust leiab laudlinu, linikuid, padjakatteid, voodikatteid, voodipesu, tekke, patju, aksessuaare ja kardinaid.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega