Liidu liige
Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed

Sirena.ee

Sirena mänguasjade pood on orienteeritud lapsi arendavatele mänguasjadele, mis sarnanevad eelkōige päris asjadele ning aitavad muuta väikeste inimeste mängud päris mängudeks, leides pikalt kasutust ning õpetades lastele oskuseid ja väärtuseid, mis aitavad neid kogu elu. Meie mänguasjad on suunatud kõike hõlmavate mängude ideedele ning ühendavad mänguaega ja lõbusust koostöös õppimisefektiga. Meie mänguasjade kontseptsioon pakub ainulaadset mänguaega kõigile vanuserühmadele alates sünnist kuni kaheksanda eluaastani. Ohutus ja jätkusuutlikkus on meie esimesed prioriteedid. Meie valikus olevate firmade mänguasjad vastavad mänguasjade tootmise rangeimatele sertifitseerimisjuhistele. Mänguasju on disainitud ja arendatud kasutades pedagoogilisi lähenemisviise, et tagada laste individuaalne areng.

Ootame külla Tallinnas Tulika 15/17 E-R 11-16 või e-poodi www.sirena.ee kust saab tellida kõigisse Eesti pakiautomaatidesse, kiire tarne 1-2 päeva jaalates 39€ ostust saatmine tasuta!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega