Liidu liige
Sisutus ja aed

Skano.com

     

Skano Furniture Factory OÜ asutati aastal 2013, olles ajaloolise ettevõtte Viisnurk AS uhke järeltulija. Pärnu linnas asuvas tehases toodame mitmeid luksuslikke mööblisarju, sealhulgas moodulriiulisüsteemi Skano Classic, mille juured ulatuvad 19. sajandisse. Oma toodangu valmistamiseks kasutame küll kaasaegset tehnoloogiat, kuid sellel on säilinud käsitsi valmistatud mööbli hing ja välimus. Kasutame oma toodetes Põhjamaade metsadest pärinevat puitu, mis kasvab aeglaselt, andes sellele suurepärase vastupidavuse ja meeldiva välimuse. Kõik meie tooted on mõeldud nõudlikule kasutajale, kes otsib kvaliteeti ja hoolib puidu jätkusuutlikust ja terviklikust kasutamisest.

 

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega