Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Skiwax.ee

     

Skiwax Europe on  2013. aastal asutatud sporditarbeid müüv ettevõtte, mille põhifookuseks on eelkõige murdmaasuusatamine. Oleme kõige laiema suusamäärete ja hooldustarvikute valikuga pood Eestis. Skiwax Europe poeriiulitelt leiab     maailmaklassi brände nagu Swix, Toko, Rex, Gallium, Rode, Start, Rottefella, Skitrab ja paljud teised. Pakume tipptasemel suusahooldust, sh ka lumelaudadele ja mäesuuskadele. Meie tiimi kuuluvad oma ala spetsialistid, kellel on aastaid kogemusi. Meie esinduspood asub Tallinnas, Pirital - aadressil Purje 8. Kõiki tooteid on võimalik tellida ka meie e-poest.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega