Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Skizze.ee

Skizze on AS Vunderi kunsti-ja hobitarbeid vahendav kauplustekett ja e-pood. AS Vunder on 1991 aastal loodud pereettevõte, mis tegeleb kunsti-, kooli-, kirja-, ja siseviimistlustarvete impordi ja müügiga Baltikumis. Aitame loomeprobleemide lahendamisel, pakkudes kõige laiemat valikut kunstitarbeid Baltikumis. Meie valikus leidub tooteid igale vanuse- ja huvigrupile professionaalist harrastajani. Endale sobilikud tooted leiab kvaliteetseid töövahendeid otsiv proff kui ka see, kes soovib harrastada kunsti ja käsitööd või vajab lihtsalt igapäevaselt kooli-ja kontoritarbeid. Pakume paljusid ülemaailmselt tunnustatud kaubamärkide tooteid, mida iseloomustab kvaliteet ja aastakümnete/-sadade pikkused kogemused. Nii leiab näiteks kunstnik meie valikust suurima kunstitarvete tootja ColArt grupi brändide Liquitex, Winsor&Newton ja Lefranc Bourgeois tooted, Raphael pintslid, Sennelier pigmendid ja maalitarbed, Canson paberitooted, Derwent pliiatsid ja paljude teiste tunnustatud brändide vahendid. Hobilisele pakume suurima hobivärvide tootja Marabu värve. Koolilastele teeb rõõmu innovatiivsuse ja kvaliteedi poolest tuntud koolitarvete tootja Maped. Igapäevase kirjutusvahendi saab valida juhtivate kirjutusvahendite tootjate Pilot ja M&G toodete seast.

Meie missiooniks on loomingulise rahulolu pakkumine kvaliteetse vahendite kaudu, mis võimaldab luua tulemusi, mis kestavad.

Rõõm loomisest!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega