Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Sokisahtel.net

Meie Sokisahtlis teeme ja toome sokkidega rõõmu! Meil on sokkide-sukkade valikus kirjusid, klassikalisi, sõnumitega, eriti hulle ja ühevärvilisi. Sokisahtli e-poest saad tellida kinkekomplekte, advendikalendreid, personaalseid sokke igaks tähtpäevaks. Oled ettevõtja? Siis saad tellida oma logo ja sõnumiga sokke alates 100st paarist - ärikingitusena on sokid alati omal kohal! Sokid on praktiline kingiidee ja sokkide kinkimine tähendab soojuse ja tervise kinkimist - hoiad jalad soojas, siis on süda soe ja pea selge. Sokisahtli e-pood saadab tellimusi laiali üle maailma, Eestis leiad meid suurematest ostukeskustest. Häid sokke mahub palju ühte sokisahtlisse!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega