Liidu liige
Ilu ja tervis

Stikily.ee

Stikly.ee e-poes müüakse küünelakikleebised – see on parim ja vastupidavaim alternatiiv tavalisele küünelakile! Küünelakikleebised on valmistatud tavalisest küünelakist ja küüntele lihtsasti kleebitavad. Paigaldamine on imelihtne; vaja on ainult küüneviili ja veidi keskendumist! Küünelaki kleebistega saad geellaki ja mustriga kaunistatud küünteefekti kõigest 15 – 20 minutiga Stikly.ee e-poes on saadaval üle 100 erineva kujunduse. Sinu tellimus saadetakse välja juba järgmisel tööpäeval.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega