Liidu liige
Ehitus ja tööriistad

Stokker.ee

Stokkeril on üle 30 aasta kogemust professionaalsete tööriistade ja masinate müügi ja hoolduse valdkonnas.

Meie meeskonnas on oma ala spetsialiste nii ehituse- kui põllumajanduse, nii puidu- kui metallitöö, puhastuse-, määrdeinete, garaažiseadmete kui aia- ja metsatehnika alalt.

Stokkeris töötab üle 600 oma ala spetsialisti. Ettevõtte konsolideeritud käive ulatub üle 150 miljoni euro ning Stokker on läbi aastate kuulunud Eesti edukaimate ettevõtete hulka.

Tänu Baltikumi 35-le Stokkeri keskusele oleme Stokkeri meeskonna, kaupade ja teenustega oma klientidele lähedal.

E-poe vahendusel on kvaliteetsed tööriistad ja seadmed klientidele saadaval 24/7 nii Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ning kogu ülejäänud Euroopas.

E-poe valik ulatub 250 000 toote ja üle 2 000 000 varuosani. Kaasaegse tehnoloogia kasutamine Stokkeri 7500 m2 suuruses kesklaos võimaldab meil tagada kiire tarnekindluse üle Baltikumi ja Soome.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega