Liidu liige
Ehitus ja tööriistad

Stokker.ee

Stokkeril on üle 30 aasta kogemust professionaalsete tööriistade ja masinate müügi ja hoolduse valdkonnas.

Meie meeskonnas on oma ala spetsialiste nii ehituse- kui põllumajanduse, nii puidu- kui metallitöö, puhastuse-, määrdeinete, garaažiseadmete kui aia- ja metsatehnika alalt.

Stokkeris töötab üle 600 oma ala spetsialisti. Ettevõtte konsolideeritud käive ulatub üle 150 miljoni euro ning Stokker on läbi aastate kuulunud Eesti edukaimate ettevõtete hulka.

Tänu Baltikumi 35-le Stokkeri keskusele oleme Stokkeri meeskonna, kaupade ja teenustega oma klientidele lähedal.

E-poe vahendusel on kvaliteetsed tööriistad ja seadmed klientidele saadaval 24/7 nii Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ning kogu ülejäänud Euroopas.

E-poe valik ulatub 250 000 toote ja üle 2 000 000 varuosani. Kaasaegse tehnoloogia kasutamine Stokkeri 7500 m2 suuruses kesklaos võimaldab meil tagada kiire tarnekindluse üle Baltikumi ja Soome.

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega