Liidu liige
Arendajad

Strongpoint.com

StrongPoint on jaemüügitehnoloogia ettevõte, kes pakub teenuseid ja lahendusi, mis aitavad muuta poed nutikamaks, ostlemiskogemused paremaks ja veebipoes ostlemise tõhusamaks. Tegutseme 4 kontinendil enam kui 25 riigis. Oleme üle 35 aasta kuulanud toidukaupade jaemüüjaid, mõistnud nende probleeme ja välja töötanud uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi, mis aitavad neil tootlikkust tõsta, kulusid vähendada ja tõhusust suurendada. Ettevõttes on 500+ töötajat, peakontor asub Realingenis Norras ning ettevõte on noteeritud Oslo börsilmärgiga STRONG.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega