Liidu liige
Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid

Talidesign.eu

Eesti suurim disainipood TALI concept, asutatud arhitekt Triinu Tiiseli ja ettevõtja Jaan Allikvere poolt, pakub värskeimat ja kvatliteetset Eesti disaini ning inspireerivaid brände maailmast. Hoolikalt valitud tooteid (ehted, nahakunst, rõivad, kodusisustus) iseloomustab põhjamaale kohane lihtsus, kvaliteet, minimalism ja geomeetriine vorm, tasakaalustatud peene sarkasmi ja huumoriga.

Arhitektitaustaga Triinu terviklik ja detailideni läbimõeldud keskkond ning pidevalt uuenev hoolikas selektsioon parimatelt loojatelt rõõmustab kõiki, kes peavad tähsaks kõrgetasemelist disaini, kvaliteetset toormaterjali ja stiilipuhast väljanägemist.

     

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega