Liidu liige
Teenused

Teztour.ee

     

TEZ TOUR Eesti on 15 aastase kogemuspagasiga reisikorraldaja ja rahvusvahelise lennuorganisatsiooni IATA liige. TEZ TOUR on tuntud kui üks kõige kõrgtehnoloogilisemaid ettevõtteid. Hiljuti lõime me uue veebiplatvormi, mis pakub võimalust broneerida lende, hotelle, ekskursioone ja transfeere üle maailma ühest kohast, samuti võimaldab platvorm ühendada dünaamiliselt kõik valitud reisitooted üheks reisipaketiks. Uues broneerimissüsteemis on tänaseks valikus rohkem kui 600 tuhat hotelli, villat ja apartementi üle maailma, samuti lennupiletid tavalendudele, odavlennufirmade lendudele ja tšarterreisidele, transfeerid ja autorent.
     
     TEZ TOUR´i peamised eelised:
     
     igas sihtriigis oma esindus (vastuvõtt ja saatmine)
     progressiivne ja mugav online-broneerimissüsteem
     individuaalne lähenemine igale päringule
     koostöö ainult kontrollitud ja usaldusväärsete partneritega
     lai valik reisipakette ja sihtkohti
     pikaajaline töökogemus ja töötajate kõrge professionaalsus
     pidev kvaliteedikontroll
     probleemide kiire lahendamine
     reisimaailmas on TEZ TOUR´il ühe kõrgtehnoloogilisema ettevõtte maine
     Meie peamiseks uhkuseks on meie klientide tunnustus, sest nad on juba aastakümneid usaldanud TEZ TOUR´ile ühe oma kõige väärtuslikuma vara - oma puhkuse korralduse!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega