Liidu liige
Ehitus ja tööriistad

Tooriistamaailm.ee

Läbi oma e-poe soovime oma klientidele pakkuda mugavat ja meeldivat ostukogemust, asjalikke nõuandeid ja loomulikult soodsaid hindu. Oleme alati valmis vastama küsimustele toodete kohta, sest meile on oluline, et leiaksite just teile sobivaima toote. Meie tootevalik on lai ja kuna kõiki tooteid ei ole veebipoes väljas, siis teatage meile oma soovist, kui te ei leidnud seda mõnest kataloogist. Ehk on meil toode siiski olemas või oskame teid kuhugi edasi suunata.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega